Menu główne:

WYJĄTKOWE PORTRETY


Idź do treści

krok po kroku

zamawianie

Do każdego portretu podchodzę indywidualnie, szukając harmonii kolorów i kompozycji. Zawsze dążę do tego, aby nie tylko oddawały podobieństwo postaci ale i pięknie wyglądały same w sobie.

Jak mały kawałek piękna zamknięty na ścianie w pokoju.


1. Najpierw proszę o maila ze zdjęciem lub zdjęciami do wyboru i opis oczekiwań:


Jeśli mają Pańśwo wybrany
format i kolor tła to proszę to napisać. Może bardzo spodobał się jakiś kolor z dotychczasowych portretów? Jeśli nie mają Państwo na myśli nic konkretnego, wybiorę to, co moim zdaniem będzie najlepiej pasować.


Jaki
kolor oczu ma osoba portetowana? Jasny czy ciemny? Czy zdjęcie oddaje ich prawdziwy kolor? To najczęstszy problem ponieważ większość zdjęć nie oddaje właściwego koloru oczu.


Czy obraz ma być powieszony
w ramie czy bez ramy? Jeśli bez ramy to zamaluję brzegi obrazu na kolor tła lub z nim kontrastujący - do wyboru. Można też zdecydować się na coraz popularniejsze płótna "3D" idealnie pasujące do nowoczesnych wnętrz.

Wszelkie zmiany i poprawki (fryzura, kolorystyka, domalowywanie niewidocznych fragmentów, dekoracje) w stosunku do pierwotnego zdjęcia wykonuję zawsze na prośbę lub po uprzedniej akceptacji zamawiającego.


2. Po zaakceptowaniu ceny, terminu i otrzymaniu zaliczki podpisujemy umowę o dzieło.

3. Pod koniec pracy lub w razie wątpliwości robię zdjęcie i kontaktuję się mailowo w celu uwzględnienia ewentualnych poprawek.

Na tym etapie polecam spotkać się osobiście (Warszawa Praga-Południe), jeśli ktoś ma taką możliwość - "na żywo" obrazy bardzo zyskują, łatwiej jest zgłosić ewentualne uwagi i część poprawek mogę wykonać bezpośrednio przy zamawiającym.

4. Gdy obraz jest już gotowy, po wpłacie reszty należności wysyłam go lub czekam na odbiór. Można też zapłacić przy odbiorze.


Staram się dobrze zabezpieczyć obrazy do wysyłki, preferuję jednak odbiór osobisty (zwłaszcza dużych prac) na terenie Warszawy, czasem na terenie Trójmiasta, jeśli akurat tam jadę.


start | galeria | portrety | zamawianie | kontakt | Mapa witryny


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego